508 508 126 biuro@papierowski.pl

Dobre ogrodzenie to takie, które zdobi posesję, a jednocześnie solidnie ją zabezpiecza. Na rynku znaleźć można wiele typów ogrodzeń – począwszy od zwykłych siatek montowanych na słupkach, aż po ogrodzenia z betonu, metalowe czy drewniane. Bez względu na to, jakie ogrodzenie chcą Państwo zamontować – zachęcamy do współpracy.

Nasza firma zajmuje się zarówno montażem ogrodzeń z elementów dostarczonych przez Klientów, jak i dystrybucją ogrodzeń w naszym sklepie stacjonarnym w Koczargach Nowych. Obszar realizacji usług to nie tylko Warszawa, ale i bliższe oraz dalsze okolice miasta stołecznego. Najwyższa jakość w konkurencyjnej cenie to nasza domena.

Ogrodzenia: betonowe, drewniane czy metalowe?

Wybór odpowiedniego ogrodzenia zależy od wielu czynników: gustu, specyfiki działki czy budżetu. Każdy typ ma swoje wady i zalety.

  • Ogrodzenia metalowe: są bardzo popularne i chętnie wykorzystywane w miejscach trudno dostępnych z uwagi na relatywnie prosty montaż. Pomiędzy nimi dostępne są ogrodzenia kute oraz systemowe (ogrodzenia panelowe). Wyróżnia je wysoka wytrzymałość konstrukcji bez względu na warunki pogodowe oraz odporność na deformacje i korozję.
  • Ogrodzenia drewniane – nadają przestrzeni bardziej naturalnego charakteru. Są dostępne w wielu wzorach oraz rozmiarach. Mocujemy je na murkach, przęsłach i słupkach – np. betonowych, ceglanych czy kamiennych.
  • Ogrodzenia betonowe – są solidne i łatwe w montażu. Na rynku znaleźć można bogatą gamę wzorów, które z łatwością dopasują się do przestrzeni.

By wybrać najlepsze ogrodzenie dla swojej posesji, skontaktuj się z nami – zapraszamy!